+370 641 00041 info@pabegimo-kambariai.lt

Burbulinis futbolas

Burbulinis futbolasBurbulinis futbolas tai paprasto futbolo įdomesnė versija, kai žaidžiamas futbolas apsirengus specialius kostiumus. Šis vakarų šalyse jau seniai populiarus žaidimas vis daugiau dėmesio susilaukia ir Lietuvoje.

Tik čia reikia mažiau kamuolio valdymo įgūdžių. Ir leidžiama atsitrenkti į kolegas ir juos pargriauti. Kad būtų lengviau atskirti komandas, burbulai yra ryškiai mėlyni ir raudoni.

Burbulų futbole žaidėjų skaičius nėra griežtai reglamentuojamas. Galima žaisti ir 3 prieš 3 ir 6 prieš 6.

Burbulinis futbolas puiki pramoga bernvakariui, gimtadieniui, įmonės vakarėliui. Žaidimas tinkamas suaugusiems asmenims ir paaugliams. Dėl didelio fizinio intensyvumo (griūname, keliamės, bėgame, griūvame, keliamės, bėgame, spiriame…) sportas nėra tinkamas mažamečiams vaikams.

Naudojami kelių skirtingų dydžių futbolo burbulai, kad kiekvienas rastų tinkamą savo kūno sudėjimui. Žaidimas labai intensyvus, tad galima žaisti ir didelės įmonės šventės metu organizuojant turnyrą ir darant rotaciją tarp žaidėjų.

 

Burbulinio futbolo kaina

  • Jei žaidimą organizuosite patys burbulų nuomos kaina: 24€/vnt parai.
    Pasirūpinsime ir kompresoriumi burbulų pripūtimui. Jei reikia – ir surenkamais ar pripučiamais vartais.
  • Jei norite, kad žaidimą suorganizuotume mes – valandos kaina 120€ (į kainą įskaičiuoti ir burbulai ir žaidimo priežiūra)

Dirbame visoje Lietuvoje. Kaune ir Vilniuje atvykimas papildomai nekainuoja. Kituose miestuose taikomas papildomas transporto mokestis.

Burbulinis futbolas Kaune: 8-641-00041
Burbulinis futbolas Vilniuje: 8-626-01188

 

Apie ką dar reikia pagalvoti

  • Elektros tiekimas kompresoriui (burbulams pripūsti) ! Jei renginį organizuojame mes – galime atsivežti generatorių.
  • Vanduo. Futbolas burbuluose itin intensyvus ir tikrai norėsite atsigerti.
  • Vartai. Tikras futbolo stadionas nėra būtinas, bet žaisti su vartais visada smagiau. Vartus galima turėti ir butaforinius (nuo medžio iki medžio) arba galima pasinaudoti pripučiamais ar surenkamais vartais. Jei renginį organizuojame mes, vartus atsivežame.
  • Teritorijos žymėjimas. Tai nėra būtina, tačiau švenčių metu patogu atskirti žaidimo zoną. Žymėti galime juostomis ar specialiais kūgeliais.
  • Kamuolys. 🙂

 

futbolas burbuluose